EWS-svářecí technika prodej a servisKontakt
Elektro Weld Servis s.r.o.
Nad Třebešínem III 3070/2
100 00 Praha 10-Strašnice
Tel/Fax: +420 274 815 758
Tel: +420 274 783 878
GSM: +420 603 298 414
E-mail: info@ews.cz

  PRODEJ/SERVIS   274 815 758


Genesis 2200-2700 PMC

Kompaktní invertorový svařovací zdroj pro svařování metodou MIG/MAG standard,puls,double puls,TIG DC lift start,MMA

Genesis 2200PMC a Genesis 2700 PMC (green@wave)

 

 

Vlevo verze s chlazeným hořákem,vpravo vzduchová verze.

 

Kompaktní svařovací zdroje pro svařování metodou MIG/MAG standard, puls, double puls, TIG DC (lift) a obalenou elektrodou MMA. Jednofázové napájení 230V verze G2700PMC 3x400V

Invertorový svařovací zdroj pro MIG/MAG (GMAW), TIG DC Lift a MMA (SMAW) svařování. Patentovaná Green@Wave® invertorová technologie (PF≈1), která snižuje spotřebu energie a zlepšuje svařovací výkon. Současně umožňuje dosáhnou vysokého výkonu pouze na jednofázové napájecí síti při standardním jištěním.

Podavač drátu je plně integrován uvnitř svářecího zdroje (velká 300mm cívka) a obsahuje plnohodnotnou 2kladkovou mechaniku (s možností rozšíření na 4kladkovou). Rozšíření je možné i na verzi všechny kladky hnané. Ovládací panel s 3,5 " LCD displejem vyniká funkčností  s jednoduchým a intuitivním ovládáním.

Modely PMC jsou zcela rozměrově, výbavou i programově shodné s modely MTE, avšak bez metody TIG DC HF. Je koncipován prioritně jako synergický zdroj pro svařování metodou MIG/MAG s pulsním nebo double pulsním synchronním režimem s tím, že obsahuje možnost svařování obalenou elektrodou s přednastavenými synegickými dynamickými charakteristikami pro všechny dostupné typy elektrod. Metoda TIG je dostupná ve známé verzi TIG DC lift (s dotykovým startem a bez doplňujících funkcí). Zařízení obsahuje 60 programů továrně nastavených s možností korekce a dalších 64 volných programových pozic pro uživatelská uložení včetně pojmenování.

Veškerá nastavení jsou přehledně uspořádána na 3,5" LCD displeji s možností nastavení uživatelsky volitelných zobrazení dle na displeji zobrazených hodnot (základní či plnou nabídku se všemi nastavitelnými hodnotami).

Nová řada nabízí také rozšířené možnosti komunikace a možnosti z hlediska připojení externích zařízení. Jedná se o  připojení dálkových Can-bus digitálních dálkových ovladačů Selco a nových digitálních Selco TIG hořáků. Současně je možné využít i rozhraní pro připojení programového řízení i automatizace SELCO WELDNET  pro monitoring nebo řízení svařovacího procesu.

Pro připojení chladící jednotky WU232 (G2200PMC) a WU230(G2700PMC) je provedena příprava. Současně je skelet již v základní nabídce uzpůsoben pro instalaci na pojezdový vozík GT400 v případě potřeby.

 

Čelní panel PME

 

 

Ukázka obrazovky nabídky přednastavených aktivních synergických křivek

 

Technické parametry:

 

 

 

Zpět do rubriky: SELCO


© Copyright ELEKTRO WELD SERVIS s.r.o.
Webdesign, SEO, redakční systém Lira IS