EWS-svářecí technika prodej a servisKontakt
Elektro Weld Servis s.r.o.
Nad Třebešínem III 3070/2
100 00 Praha 10-Strašnice
Tel/Fax: +420 274 815 758
Tel: +420 274 783 878
GSM: +420 603 298 414
E-mail: info@ews.cz

  PRODEJ/SERVIS   274 815 758


Genesis 2200 - 2700SMC

Kompaktní svařovací zdroj pro metody MIG/MAG,TIG DC lift start + obalená elektroda MMA

 

Genesis 2200 SMC a Genesis 2700 SMC  (green@wave)

 Vlevo verze s vodním chlazením hořáku, vpravo suchá verze

 

Kompaktní (verze panelu Exclusive synergický ) svařovací zdroj pro svařování metodou MIG/MAG, TIG DC (lift) a obalenou elektrodou MMA. Jednofázové napájení 230V (G2200SMC) a 3x400V pro Genesis 2700 SMC. Skvělá náhrada odbočkových zdrojů s rozšířeným komfortem obsluhy a nízkou hmotností. Vhodné pro použití na montáže i dílnu.

Invertorový svařovací zdroj pro MIG/MAG (GMAW), TIG DC Lift a MMA (SMAW) svařování. Patentovaná Green@Wave® invertorová technologie (PF≈1), která snižuje spotřebu energie a zlepšuje svařovací výkon. Současně umožňuje dosáhnou vysokého výkonu pouze na jednofázové napájecí síti při standardním jištění. Podavač drátu je plně integrován uvnitř svářecího zdroje (velká 300mm cívka) a obsahuje plnohodnotnou dvoukladkovou mechaniku (s možností rozšíření na čtyřkladkovou). Rozšíření je možné i na verzi všechny kladky hnané. CLASSIC verze nabízí skvělou funkčnost s jednoduchým a intuitivním nastavením, což je základní panel bez možnosti synergického nastavení a uložení programů. Nabízí však možnost svařovat mimo metody MIG také obalenou elektrodou. Tento zdroj plně nahrazuje těžké odbočkové zdroje a navíc nabízí právě metodu MMA obalená elektroda. Nabídku s přednastavenými synergickými tavnými křivkami řeší řídící panel "SMART". Jedná se o jednoduše ovladatelnou interaktivní synergii známou ze zdrojů Selco NEOMIG či UNISTEP XP s volbou několika typu materiálu (drátu) jako Fe, Si, Al, a trubičkové dráty.
Obsluha zadává pouze průměr a typ svařovacího drátu. Plnou nabídku včetně doplňkových funkcí a ukládání do uživatelských programových pozic získáte s ovládacím panelem "EXCLUSIVE". 

Pokud již znáte řadu SMC u zdrojů Quasar jsou tyto panely v zásadě totožné. My se však pohybujeme v produktové řadě Genesis a proto tyto zdroje obsahují technologie shodné s celou řadou Genesis MIG, jako jednotky řízeného účiníku U.P.F.R., tedy GREEN@WAVE technologii, plně digitální řízení pomocí DSP procesoru, vícenapěťovou verzi Multiline s automatickou volbou napájecího napětí a podpůrné funkce jako Wire ready (automatické zakončení drátu) pro perfektní další zapálení, Crater filler (funkce vyplnění kráteru), a uložení vlastního nastavení do uživatelských paměťových pozic. Samozřejmě zdroj je plně chráněn několikastupňovými teplotními ochranami, ochranou proti podpětí, zkratu na výstupu, přetížení výkonové části, výpadku fáze, blokace posuvu drátu atd. Všechny panely jsou vybaveny inovativní funkcí   řízení  reaktivity oblouku, kterým lze přizpůsobit hoření a chování svařovacího oblouku potřebám svářeče.

 

 

 

Mechanika podavače drátu s možností jednoduchého rozšíření na 4 kladku

 
 

 Čelní ovládací panely :  CLASSIC 

 

         

Čelní panel:EXCLUSIVE 

 

Technické parametry:

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do rubriky: SELCO


© Copyright ELEKTRO WELD SERVIS s.r.o.
Webdesign, SEO, redakční systém Lira IS